BREVETI 2012. – zaključak

breveti2012Piše Ares Buršić: Kraj je jedne vrlo uspješne randonerske sezone. 2012. je bila rekordna u više kategorija: organizirali smo devet breveta (Nerezine 200 km, Drava 200 km, Pula 300 km, Sveta Nedelja 300 km, Bjelovar 200 km, Sveta Nedelja 600 km, Sveta Nedelja 400 km, Sveta Nedelja 200 km i Stara Vaga 200 km) i jedan Super Randonnee (Croatian Super Randonnee 600 km) na kojima je nastupilo 92 hrvatskih randonera, nastupali smo na 21 brevetu u Hrvatskoj, Sloveniji, Mađarskoj i Italiji, ukupno homologirali 54300 km, te nastupili na najdužem europskom brevetu 1001 Miglia. Trojica hrvatskih randonera ostvarili su uvjete za titulu Randonneur 5000: Ino Cvitešić, Darko Fojs i Ares Buršić. Prema dostupnim informacijama homologirani kilometri abecednim redom izgledaju ovako:

# Ime i prezime Uspješno završene vožnje Homologirano (km)
1. Alen Čižmek Drava 200, Sveta Nedelja 200, Bjelovar 200 600
2. Alen Moše Sveta Nedelja 200, Nerezine 200, Stara Vaga 200, Sveta Nedelja 300, Fleche Slovenija 500 1400
3. Alan Resman Drava 200 200
4. Anđelko Šporčić Bjelovar 200 200
5. Anton Juretić Sveta Nedelja 200, Stara Vaga 200 400
6. Antun Kolar Drava 200, Sveta Nedelja 200 400
7. Ares Buršić Drava 200, Sveta Nedelja 200, Nerezine 200, Stara Vaga 200, Bjelovar 200, Pula 300, Sveta Nedelja 300, Fleche Slovenija 500, Sveta Nedelja 600, Koper 600, Ajdovščina 1000, Mile Miglia 1600, Croatian Super Randonnee 600 6500
8. Bojan Gunjević Sveta Nedelja 200, Fleche Slovenija 500 700
9. Boris Končar Drava 200, Sveta Nedelja 200, Sveta Nedelja 300 700
10. Damir Benkus Bjelovar 200 200
11. Damir Ćurić Stara Vaga 200 200
12. Damir Dvoršćak Drava 200 200
13. Damir Žmarić Bjelovar 200 200
14. Danijel Horvat Drava 200, Sveta Nedelja 200, Stara Vaga 200 600
15. Danijel Ojvan Drava 200, Sveta Nedelja 200, Nerezine 200, Bjelovar 200, Sveta Nedelja 300 1100
16. Darko Dominić Drava 200, Au Bord de l’eau 200 400
17. Darko Fojs Drava 200, Sveta Nedelja 200, Nerezine 200, Bjelovar 200, Goriških 200, Pula 300, Fleche Slovenija 500, Koper 600, Ajdovščina 1000, Mile Miglia 1600 5000
18. Davor Hrkač Drava 200 200
19. Darko Kriković Drava 200 200
20. Darko Pavlic Drava 200, Goričko 200, Brezovica 200, Au Bord de l’eau 200 800
21. Darko Sinko Drava 200, Bjelovar 200, Au Bord de l’eau 200 600
22. Dražen Pleško Bjelovar 200 200
23. Ervin Škacan Sveta Nedelja 200 200
24. Franjo Virč Drava 200 200
25. Goran Bistrović Drava 200 200
26. Goran Slipac Drava 200 200
27. Goran Zec Sveta Nedelja 200, Sveta Nedelja 300 500
28. Goran Županić Bjelovar 200 200
29. Hrvoje Džanko Drava 200 200
30. Hrvoje Horvat Bjelovar 200 200
31. Hrvoje Kušen Bjelovar 200 200
32. Hrvoje Mintas Drava 200 200
33. Ino Cvitešić Drava 200, Sveta Nedelja 200, Nerezine 200, Sveta Nedelja 300, Fleche Slovenija 500, Tour de Fellner 600, Budapest 1000 3000
34. Ivan Čolić Drava 200, Sveta Nedelja 300 500
35. Ivan Šormaz Bjelovar 200 200
36. Ivan Štefulj a.k.a. Janos Drava 200, Sveta Nedelja 200, Stara Vaga 200, Au Bord de l’eau 200, Tour de Bakony 300, Aquincum 400, Tour de Fellner 600 2100
37. Josip Dikon Sveta Nedelja 200, Stara Vaga 200 400
38. Juraj Segin Bjelovar 200 200
39. Karla Čović Drava 200 200
40. Karlo Jurec Drava 200 200
41. Krešimir Kljajo Sveta Nedelja 200 200
42. Kristijan Janušić Stara Vaga 200 200
43. Kristijana Pavlic Drava 200, Goričko 200, Au Bord de l’eau 200 600
44. Leon Vrtarić Drava 200, Sveta Nedelja 200, Stara Vaga 200, Bjelovar 200, Goričko 200, Au Bord de l’eau 200 1200
45. Marijan Huzjak Drava 200, Au Bord de l’eau 200 400
46. Marko Domislović Drava 200 200
47. Matija Avirović Drava 200 200
48. Matija Mikšec Bjelovar 200 200
49. Matija Šimunić Drava 200, Au Bord de l’eau 200 400
50. Mićo Duspara Drava 200 200
51. Mihael Rođak Bjelovar 200 200
52. Miljenko Žerjav Drava 200, Bjelovar 200, Au Bord de l’eau 200 600
53. Miro Ban Drava 200 200
54. Miroslav Dragašević Bjelovar 200 200
55. Mladen Čižić Drava 200 200
56. Mladen Martinović Sveta Nedelja 200 200
57. Mladen Novak Stara Vaga 200, Au Bord de l’eau 200 400
58. Nenad Ciglar Drava 200, Sveta Nedelja 200, Bjelovar 200, Goriških 200, Goričko 200, Au Bord de l’eau 200, Brezovica 200 1400
59. Nenad Mati Drava 200 200
60. Nikola Golub Drava 200 200
61. Nikola Prprović Drava 200, Au Bord de l’eau 200 400
62. Ninoslav Sisek Drava 200, Bjelovar 200, Goričko 200 600
63. Robert Đonđ Sveta Nedelja 600 600
64. Robert Kranjec Bjelovar 200 200
65. Robert Mati Drava 200 200
66. Roberto Setnik Drava 200, Sveta Nedelja 200, Stara Vaga 200, Bjelovar 200, Goričko 200, Au Bord de l’eau 200, Ljubljana 400, Mile Miglia 1600 3200
67. Sanko Šumbera Bjelovar 200 200
68. Sara Cafuk Drava 200 200
69. Saša Avirović Drava 200 200
70. Senad Begić Sveta Nedelja 200, Nerezine 200, Bjelovar 200, Sveta Nedelja 300 900
71. Siniša Babić Drava 200, Sveta Nedelja 200, Nerezine 200, Stara Vaga 200, Goriških 200, Pula 300, Sveta Nedelja 300, Koper 600, Ajdovščina 1000 3200
72. Siniša Levačić Bjelovar 200 200
73. Slaven Pikija Drava 200 200
74. Sunčana Habrun Drava 200 200
75. Tihomir Baranašić Drava 200 200
76. Tihomir Šaško Drava 200, Sveta Nedelja 200 400
77. Tomislav Bermanec Stara Vaga 200, Au Bord de l’eau 200 400
78. Tomislav Božić Nerezine 200, Sveta Nedelja 300 500
79. Tomislav Buturajac Sveta Nedelja 200, Nerezine 200 400
80. Tomislav Ćurić Bjelovar 200 200
81. Tomislav Drvoderić Drava 200, Sveta Nedelja 200, Stara Vaga 200, Bjelovar 200, Goriških 200, Goričko 200, Brezovica 200, Au Bord de l’eau 200 1600
82. Tomislav Faletar Sveta Nedelja 200 200
83. Tomislav Malešević Drava 200, Sveta Nedelja 200 400
84. Valerije Tomašković Drava 200, Stara Vaga 200 400
85. Vedran Mikulin Sveta Nedelja 200 200
86. Vladimir Stanisavljević Drava 200 200
87. Zdenko Grgurić Stara Vaga 200 200
88. Zdravko Paurović Bjelovar 200 200
89. Zdravko Poljak Drava 200 200
90. Zoran Pavlović Bjelovar 200 200
91. Zoran Segin Bjelovar 200 200
92. Željko Pale Drava 200 200
Ukupno: 54300

 

Čestitke Ivanu Štefulju, jedinom hrvatskom Super Randoneru u 2012. godini!

Za slijedeću sezonu smo vam pripremili uz već tradiocionalne brevete i nekoliko novih. Termini su slijedeći:

 

  1. 23.03. 200 km Istra,
  2. 13.04. 200 km Čakovec,
  3. 27.04. 200 km Sv. Nedelja,
  4. 18.05. 300 km Sv. Nedelja,
  5. 01.06. 400 km Sv. Nedelja,
  6. 15.06. 200 km Bjelovar,
  7. 06.07. 300 km Čakovec,
  8. 31.08. 200 km Sv. Nedelja,
  9. 21.09. 200 km Čakovec,
  10. 05.10. 200 km Nerezine,

 

te Croatian Super Randonnee koji je permanent i može se voziti cijele godine u terminu po vlastitom izboru. Ovdje možete pronaći kalendare svih breveta za slijedeću godinu: Calendrier BRM Monde 2012 i Calendrier BRM France 2012.

 

Svim sadašnjim i budućim randonerima želimo sretan Božić i uspješnu Novu godinu!